سفارش کتاب برای خرید کتاب اینجا کلیک کنید

درباره دکتر جیل روزنبلات

دکتر جیل روزنبلات

دکتر جیل روزنبلات

جیل روزنبلات در سال ۱۹۶۸ از رشته پزشکی دانشگاه ملبورن فارغ‌التحصیل شد. پس از اتمام دوران رزیدنتی همراه با همسرش جان مورتاگ به منطقه روستایی نیریم (Neerim) جنوبی واقع در ایالت ویکتوریا رفت و در آنجا مسئولیت بیماران بستری در بیمارستان‌های Neerim District Bush Nursing و West Gippsland Base را برعهده گرفت.

زنان و زایمان، کودکان و بیهوشی، حوزه‌های کاری موردعلاقه وی را تشکیل می‌دادند. او به‌خاطر محل کار پدرش، مدتی در Koonibba Mission واقع در جنوب استرالیا زندگی کرده و به همین خاطر علاقه خاصی به فرهنگ ساکنین بومی استرالیا و سلامت آن‌ها دارد.

بعد از ترک زندگی در مناطق روستایی، به ملبورن رفت و به گروه پزشکی آشوود پیوست. او در آنجا به‌عنوان پزشک عمومی به طبابت بیماران، به‌ویژه مراقبت‌های سالمندان ادامه داد.
در سال ۱۹۸۰ دکتر روزنبلات به سمت استادیاری در دپارتمان طب عمومی دانشگاه موناش و مدرس برنامه GP Registrar منصوب شد.

در سال ۱۹۸۵ او گواهینامه طب ورزش (RACGP) و در سال ۲۰۰۱ مدرک Applied Science in Nutritional and Environmental Medicine را از دانشگاه تکنولوژی سوینبرن دریافت کرد.

جیل روزنبلات تجربیات گسترده و ارزشمندش را در اختیار این کتاب قرار داده است. تجربیاتی که ریشه در ۴۵ سال طبابت در مناطق شهری و روستایی دارد. او همچنین به‌عنوان معاون بالینی در بنیاد شفرد، کلینیک‌های منوپوز بیمارستان پرینس‌هری و باکس‌هیل و دپارتمان بیهوشی بیمارستان پرینس‌هری خدمت کرده است.

جیل به مدت ۳۹ سال ممتحن RACGP و برای ۱۶ سال ممتحن نظام پزشکی استرالیا بوده است. عضویت دائمی کالج سلطنتی پزشکان عمومی استرالیا در سال ۲۰۱۰ به دکتر روزنبلات اعطاء شد و در سال ۲۰۱۴ جایزه Distinguished Service این کالج به وی اهدا گشت.

افزودن یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Murtagh's general practice

تمامی حقوق برای انجمن پزشکان عمومی ایران محفوظ است.
تماس با ما
نیروگرفته از وردپرس فارسی